W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Legii podejmą zawodników Cracovii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Legia Warszawa – Cracovia

Ekstraklasa: Legia Warszawa – Cracovia

Legia jest w tym sezonie zdecydowanie najlepszym klubem w Ekstraklasie. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż pięćdziesiąt dwa punkty i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Lecha Poznań. Klasyk jak zwykle zawiódł, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak Legia jest wciąż niepokonana od dziewięciu ligowych kolejek. W ich drużynie kontuzjowani są Morus, Muzyk, Valencia i Vesović.

Cracovia gra w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie (w tym pięć odjętych decyzją związku).

W ostatnim meczu grali, na wyjeździe z zawodnikami Jagiellonii Białystok. Przegrali ten mecz 1:2, czym potwierdzili, że wygrana z Lechem była bardziej słabością rywala. W ich zespole kontuzjowany jest Pestka, a Jablonsky jest zawieszony.

Cracovia gra w tym sezonie fatalnie, a w tygodniu odpadli z Pucharu Polski, przegrywając z graczami Rakowa 1:2. Będą wiec zmęczeni i podłamani kolejnym niepowodzeniem. Legia będzie chciała się odkuć, za ostatni słabszy mecz i raczej bez problemu pokona słabego rywala.

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Cracovia11,53Fortuna
Poprzedni artykułLigue 1: Lille – Montpellier (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Chelsea – Brighton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.