W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Legii Warszawa podejmą zawodników Górnika Zabrze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze

Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze

Legia Warszawa to klub, który kadrowo jest bardzo mocny i pod tym względem tylko Lech może się z nimi równać. Jednak początek sezonu w ich wykonaniu, nie jest imponujący. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów.

Zajmują oni czwartą pozycję w tabeli. Ich gra nie jest jednak tak dobra, jak wyniki, jakie osiągają. Przykładem jest choćby ostatni wyjazdowy mecz z zawodnikami Wisły Płock. Co prawda zdobyli trzy punkty, ale wygrali tylko 1:0, a długimi momentami zawodzili. W ich drużynie kontuzjowani są Sanogo, Vesović i Wszołek.

Górnik Zabrze ma oczywiście znacznie słabszy potencjał kadrowy, ale w ich zespole coś zaskoczyło i spisują się bardzo dobrze. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach komplet punktów. 

W ostatnim meczu po raz kolejny zaprezentowali się bardzo dobrze i rozbili u siebie zawodników Lechii Gdańsk 3:0. Z takimi wynikami nie muszą obawiać się nikogo, nawet wyjazdu do Warszawy.

Ten pojedynek będzie testem dla obu ekip. Dla Legii będzie to test przed meczem w eliminacjach do Ligi Europy. Z kolei Górnik przekona się, czy dołączyli do ligowej czołówki. Mecz powinien być bardzo ciekawy i goli nie powinno w nim brakować. 

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Górnik Zabrze+1,51,22STS
Poprzedni artykułEkstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.