w sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice podejmą zawodników Pogoni Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin

Piast Gliwice to klub, o którym mówi się, że ten sezon może być dla nich przejściowy. Jednak mając tak dobrego trenera, jak Waldemar Fornalik, Piast nie zejdzie poniżej pewnego poziomu.

W pierwszym meczu nowego sezonu piłkarze Piasta przegrali nieoczekiwanie wyjazdowe starcie z zawodnikami Śląska Wrocław 0:2. Kilka dni później grali jednak na wyjeździe z Dynamem Mińsk. Piasta zagrał bardzo dobrze i pokonał wyżej notowanego rywala 2:0.

Pogoń Szczecin miał poprzedni sezonu bardzo udany, szczególnie na początku. Potem jednak grali bardzo dobrze. Mają oni słabszą kadrę od Piasta, ale jest dosyć solidny skład.

W poprzedniej kolejce zaprezentowali się całkiem dobrze, ale ostatecznie przegrali wyjazdowe starcie z zawodnikami Cracovii 1:2. W kolejnym meczu będą, bardziej wypoczęli. Jednak w ich zespole kontuzjowani są Łasick i Wędrychowski, a w Piaście kontuzji nie ma.

Gra co kilka dni, może być jednak dla piłkarzy Piasta trudna, ponieważ Gliwiczanie nie mają szerokiego składu. Pogoń jest niewygodnym rywalem, który nie traci wielu goli i myślę, że w tym meczu wile ich nie zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin-3,51,25STS
Poprzedni artykułEkstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza)
Następny artykułPrimera División: Palestino – U. De Chile (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.