W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Podbeskidzia podejmą zawodników Pogonii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Podbeskidzie – Pogoń

Ekstraklasa: Podbeskidzie – Pogoń

Podbeskidzie walczy w tym sezonie rozpaczliwie o utrzymanie. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia jeden punktów i lokują się na piętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Zagłebia Lubin. Rywale nie dominowali na boisku, ale ich wygrana 2:1 była zasłużona. W ich drużynie kontuzjowany wciąz jest Osyra.

Pogoń gra z kolei bardzo dobrze i bije się o czołową lokatę na koniec sezonu. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach czterdzieści cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Wisły Płock. Rywale nie mieli w tym meczu wiele do powiedzenia i Pogoń odniosła zasłużone zwycięstwo 2:0. W ich zespole kontuzjowany jest Matynia, a zawieszony jest Cibicki.

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 1:1. Teraz Podbeskidzie pewnie wzięłoby taki wynik w ciemno. Pogoń gra bardzo dobrze i w meczu ze słabym Podbeskidzie na pewno liczą na komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Podbeskidzie – Pogoń2(DNB)1,46Fortuna
Poprzedni artykułI liga: Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 1: Lille – Montpellier (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.