W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Stali Mielec podejmą zawodników Pogoni Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Stal Mielec – Pogoń Szczecin

Ekstraklasa: Stal Mielec – Pogoń Szczecin

Sytuacja Stali jest coraz trudniejsza, a ich spadek bardzo prawdopodobny. Obecnie po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia jeden punktów i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali z piłkarzami Jagiellonii Białystok. Po szalonym meczu i goli w końcówce zdołali wywalczyć remis 3:3. Był to ich trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. W ich drużynie kontuzjowany jest tylko Kocielny.

Gracze Pogoni mają bardzo udany sezon. Walczą o wicemistrzostwo, a matematycznie, mają nawet szanse zdobyć główne trofeum. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach pięćdziesiąt punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Górnika Zabrze. W swoim stylu kontrolowali spotkanie i odnieśli skromne zwycięstwo 1:0. W ich zespole kontuzjowany jest Matynia, a zawieszony pozostaje Cibicki.

Pogoń Szczecin ma jasny schemat gry, gdzie dominują w meczu, nie pozwalając rywalom na wiele. Sami zazwyczaj skromnie wygrywają. Stal walczy jednak o przetrwanie i potrzebują punktów. W związku z tym nie gram w stronę Pogoni, a na to, że nie padnie w tym meczu wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Stal Mielec – Pogoń Szczecin-31,36Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Liverpool – Newcastle (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Torino- Napoli (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.