W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasa piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Pogoni Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin

Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin

Warta Poznań była przed sezonem kandydatem do sadku, ale grają oni nadspodziewanie dobrze. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzynaście punktów i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Jagiellonii Białystok. Stoczyli z faworytami zacięty bój. Przegrali ostatecznie 3:4, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. W ich drużynie kontuzjowani są Fiodesewicz, Jaroch, Kopczyński, Kupczak i Rodriguez.

Pogoń Szczecin to bardzo przewidywalny zespół, który gra tak, jak zakładano przed sezonem. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po jedenastu rozegranych meczach dziewiętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Stali Mielec. Byli w tym meczu faworytami, a w meczu nie było niespodzanki i pokonali rywala 2:0. W ich zespole kontuzjowani są Triantafyllopoulos oraz Wędrychowski. 

Mecz z Jagiellonią pokazał, że Warta prezentuje się coraz lepiej i aktualnie może być trudnym rywalem dla każdego. Powinni napsuć też sporo krwi graczom Pogoni, który grają statyczny futbol i gospodarze mogą zdobyć w tym meczu punkty.

MeczTypKursBukmacher
Warta Poznań – Pogoń Szczecin1(+2)1,22Betclic
Poprzedni artykułSerie A: Sassuolo – Benevento (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Leicester – Brighton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.