W poniedziałek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Zagłębia Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Warta Poznań – Zagłębie Lubin

Ekstraklasa: Warta Poznań – Zagłębie Lubin

Warta Poznań walczy w tym sezonie o utrzymanie i jest szansa, że osiągana swój cel. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedemnaście punktów i lokują się na czternastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Legii Gdańsk. Rywale przeważali w tym meczu, ale zdołali zremisować 1:1 i uzyskać cenny punkt. W ich drużynie kontuzjowani są Fiedosewicz i Rodriguez.

Zagłębie to ligowy średniak. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali.na wyjeździe z zawodnikami Lecha Poznań. Rywal przeważał w tym meczu, ale był nieskuteczny i mecz zakończył się remisem 1:1. W ich zespole kontuzjowani są Chodyna Simić oraz Sypek. 

W rundzie jesiennej piłkarze Zagłębia Lubin wygrali u siebie z zawodnikami Warty Poznań 1:0. Ten mecz także powinien być wyrównany i wiele goli w nim nie padnie. Oba zespoły są underowe i nie spodziewam się więcej niż trzech goli w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Warta Poznań – Zagłębie Lubin-3,51,27Betclic
Poprzedni artykułLaLiga: Barcelona – Alaves (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Verona – Parma (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.