W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Wisły Kraków podejmą zawodników Śląska Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisje meczu przeprowadzą CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Wisła Kraków to klub, który wciąż nie ma stabilnej sytuacji finansowej. Jednak ich skład prezentuje się znacznie lepiej niż na początku poprzedniego sezonu.

Jeśli ich gracze będą zdrowi, co w poprzednich sezonach rzadko się zdarzało, to widziałbym Wisłę w okolicach piątego miejsca na zakończenie rozgrywek. W pierwszej kolejce Wisła po przeciętnym meczu osiągnęła niezły wynik i wywiozła ze stadionu w Białymstoku remis 1:1, co trzeba uznać, za dobry wynik.

Śląsk Wrocław to z kolei klub, który początek poprzedniego sezonu miał fantastyczny, ale z biegiem czasu grali oni coraz gorzej. W tym sezonie nie spodziewam się po nich dobrego sezonu i myślę, że okolice dwunastego miejsca na koniec sezonu będzie dla ich potencjału kadrowego odpowiednie.

Trzeba jednak przyznać, że w pierwszym meczu nowego sezonu zagrali bardzo dobrze i pokonali u siebie zawodników Piasta Gliwice 2:0.

Oba zespoły zagrały nieźle w pierwszych meczach nowego sezonu. Śląsk zaprezentował się lepiej, ale teraz zagra na wyjeździe, a kibice Wisły potrafią ponieść swój zespół do świetnych wyników. Zapowiada się zatem ciekawy mecz, w którym nie powinno zabraknąć sytuacji podbramkowych.

MeczTypKursBukmacher
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław+1,51,36Fortuna
Poprzedni artykułLiga 1: U. de Deportes – U. San Martin (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.