W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Wisły Płock podejmą zawodników Warty Poznań. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadza CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Wisła Płock – Warta Poznań

Ekstraklasa: Wisła Płock – Warta Poznań

Wisła Płock ma bardzo przeciętny skład. Uważam, że nie ma najmniejszych szans na to, aby ten zespół na koniec sezonu uplasował się na górnej części tabeli. W ostatnim meczu zagrali jednak świetnie. 

Pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Wisły Kraków. Odnoszę jednak wrażenie, że bardziej to gospodarze byli beznadziejni, chociaż wysoki pressing gości i bramka Rasaka mogły się podobać.

Obecnie po czterech rozegranych meczach mają na swoim koncie pięć punktów i lokują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. To pokazuje, że mecz z krakowianami mógł być wyjątkiem.

W obecnym sezonie spada tylko jeden zespół, ale i tak nie będzie wielkim zaskoczeniem, jeśli będzie to właśnie Warta. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po czterech rozegranych meczach tylko punkt na swoim kocie. 

Warta jest zespołem, który nie ma argumentów w ofensywie, ale nie traci wielu goli. Wisła Płock w ostatniej kolejce zaimponowała, ale teraz muszą potwierdzić dobrą dyspozycję. Myślę, że nawet jeśli wygrają, to wiele goli w tym meczu nie padnie. 

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Warta Poznań-3,51,30STS
Poprzedni artykułEFL Cup: Lincoln – Liverpool (Typ i analiza)
Następny artykułBundesliga: Hertha – Frankfurt (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.