W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników ŁKS-u Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź

Zagłębie nie jest czołową polską drużyną, jednak trzeba się z nimi liczyć, o czym nieraz przekonali się nawet najlepsi. Ich problemem jest jednak nierówna forma. Obecnie po trzydziestu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści osiem punktów i lokują się na trzecim miejscu w grupie spadkowej.

W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Rakowa Częstochowa 1:2 i był to ich trzeci mecz bez zwycięstwa. Bardzo dobrze grają za to w ofensywnie. Już czwartego gola w sześciu meczach zdobył Bartosz Białek, który wyrasta na lidera swojego zespołu.

ŁKS Łódź to z kolei jeden z najsłabszych kadrowo zespołów w Ekstraklasie. Potwierdzają to wyniki, jakie osiągają oni w tym sezonie. Aktualnie zajmują ostatnią pozycję w ligowej tabeli, mając po trzydziestu rozegranych meczach marne dwadzieścia jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zostali rozbici przez zawodników Śląska Wrocław, którzy pokonali ich na swoim obiekcie, aż 4:0. W ostatnich pięciu kolejkach zdobyli zaledwie punkt i jasne jest, że po tym sezonie pożegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową. W najbliższym meczu ze względu na zawieszenie nie zagra Wolski.

W rundzie jesiennej piłkarze ŁKS-u Łódź pokonali u siebie zawodników 3:2. W tym sezonie mieli kilka takich zrywów, ale w kolejnym meczu nie powinno tak być. Zagłębie jest zdecydowanie lepszym rywalem i mimo że też już o nic nie gra to nie widzę możliwości, aby goście mieli wygrać to spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź1(DNB)1.22Totolotek
Poprzedni artykułBundesliga: Leverkusen – FC Koeln (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Tottenham – Manchester Utd (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.