W środę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników Wisły Kraków. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Zagłębie Lubin to ligowy średniak, który miewa zawsze bardzo dobre i bardzo słane momenty. Obecnie po dwudziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści pięć punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Stali Mielec. Rywal był nieskuteczny i tylko dlatego nie zdobył tym meczu gola. Zagłębie ma natomiast w ofensywie jakościowych graczy, którzy dali zwycięstwo 2:0. W ich drużynie kontuzjowany jest Żivec.

Wisła Kraków ma wyraźny dołek. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Warty Poznań. Rywal cierpliwie czekał na swoją na szansę. Jednak z nich wykorzystał i Wisła przegrała 0:1. Była to ich trzecia kolejna porażka. W ich zespole kontuzjowani są Basha, Buchalik oraz Mehremić.

Zagłębie ma sporo jakości ofensywie i zazwyczaj zdobywają przynajmniej jedną bramkę w meczu. Wisła gra agresywnie, a w środę muszą zagrać o pełną pulę, ponieważ atmosfera wokół klubu zaczyna robić się nieciekawa. W związku z tym spodziewam się zaciętej walki i goli w tym meczu, raczej nie zabraknie.

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków+21,35LVBet
Poprzedni artykułEkstraklasa: Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Granada – Eibar (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.