W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraleague hokeiści Soligorsk podejmą zawodników Neman Grodno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

hokej
Ekstraleague: Soligorsk – Neman Grodno

Ekstraleague: Soligorsk – Neman Grodno

Soligorsk to klub ze ścisłej czołówki ligi białoruskiej. Mistrzowski tytuł w swojej historii zdobyli tylko raz, ale wielokrotnie byli medalistami tych rozgrywek. W tym sezonie po rundzie zwycięzców zajęli trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Następnie w fazie play-off pokonali szósty Zhlobin 4:0, nie mając najmniejszych problemów z eliminacją tego przeciwnika. W pojedynku z hokeistami Neman Grodno nie byli faworytami, ale po serii pięciu gier prowadzą 3:2 i mają szansę na niespodziewaną eliminację rywala.

Zawodnicy Neman Grodno byli w tym meczu faworytami, ponieważ po rundzie zwycięzców zajmowali drugie miejsce w ligowej tabeli. Jest to zresztą bardziej utytułowany klub. Ostatnie mistrzostwo zdobyli dwa sezony temu i w aktualnym liczyli na sukces.

W ćwierćfinale ich rywalem był Mogilev, którego pokonali bez problemu w czterech spotkaniach. Byli bardziej skupieni przy następnej fazie, która nie układa się jednak po ich myśli.

Gospodarze tego meczu stoją przed ogromną szansą, aby wyeliminować rywala. Mają podobny potencjał kadrowy, a grając na własnym lodowisku, powinni czuć się dosyć pewnie. Rywale mają jednak trochę lepszą kadrę i mimo wszystko pewnie wiele osób dalej sądzi, że to oni awansują. Początek spotkania może być spokojnym badaniem rywale, ale kiedyś ktoś otworzy wynik, bramki powinny paść. Nie będzie już na to wiele czasu, ale cztery powinny w tym meczu paść.

MeczTypKursBukmacher
Soligorsk – Neman Grodno +3,51,36Fortuna
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FC Mińsk (Typ i Analiza)
Następny artykułA-League: Melbourne City – Adelaide United (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.