W sobotę w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Izraela podejmą zawodników z Polski. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

El. EURO 2020: Izrael – Polska

El. EURO 2020: Izrael – Polska

Izrael ma opinię solidnej reprezentacji, która nie osiąga żadnych sukcesów. W rankingu FIFA zajmują obecnie osiemdziesiąte dziewiąte miejsce, a w ostatnim notowaniu w nim spadli. W grupie zajmują przedostatnią piątą lokatę, z jedenastoma punktami, zdobytymi w ośmiu meczach. W ostatnim meczu pokonali u siebie beznadziejną Łotwę 3:1.

Wcześniej w czterech spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt i niestety dla nich stracili szanse na zajęcie choćby drugiego miejsca w swojej grupie podczas tych eliminacji. W meczu z Polską selekcjoner Izraela nie będzie mógł skorzystać z piłkarzy, takich jak Ben Bitton, Sheran Yeini, Dor Peretz, Almog Cohen, Dor Micha i Manor Solomon.  

Polska w ostatnich latach prezentuje się dobrze. W rankingu FIFA zajmujemy dwudzieste drugie miejsce. W naszej grupie pewnie przewodzimy. Mamy na koncie dziewiętnaście punktów, zdobytych w ośmiu meczach. Ostatnie zwycięstwa z Łotwą 3:0 i Macedonią Północną 2:0 dały zespołowi Jerzego Brzęczka sześć punktów, które w zadecydowały o awansie na mistrzostwa europy 2020.

Solidna gra w Ekstraklasie dała przepustkę do gry w kadrze Kamilowi Jóźwiakowi z Lecha Poznań. Z powodu kontuzji nie zagra z kolei Arkadiusz Milik, a kontuzję wyleczył już Jacek Góralski, który ostatnio zagrał bardzo dobre spotkanie.

W obliczu niecodziennych okoliczności tego meczu wątpię, aby obie drużyny za wszelką cenę chciały pokazać się z najlepszej strony w meczu, które nie ma wielkiego znaczenia. Spodziewam się więc niezbyt interesującego spotkania z niewielką ilością goli.

MeczTypKursBuukmacher
Izrael – Polska-3,51,31Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Parma – Roma (Typ i Analiza)
Następny artykułEl. EURO 2020: Kosowo – Anglia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.