W niedzielę w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze z Kosowa podejmą reprezentację Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 1.

El. EURO 2020: Kosowo – Anglia

Kosowo to niedawno powstała reprezentacja, która zdobywa uznanie na arenie międzynarodowej, grając coraz lepiej. Pnie się z górę rankingu FIFA, zajmując obecnie sto czternastą pozycję. W swojej grupie eliminacyjnej zajmują trzecie miejsce, będąc jedną pozycję za reprezentacją Czech, z którą przegrali w ostatnim meczu wjazdowym 1:2.

Zagrali w tym meczu ofensywnie, do czego przyzwyczaili w tym sezonie reprezentacyjnym. Pomimo prowadzenia dali sobie jednak wydrzeć zwycięstwo i taka też jest ta drużyna. Strzela sporo goli (w ofensywie bryluje zawodnik Sheffield United Atdhe Nuhiu), ale także sporo traci, szczególnie z najlepszymi.

Anglia gra w ostatnim czasie fenomenalnie i w ostatnim czasie na jest zdecydowanie na fali wznoszącej, a ich reprezentacja gra w ostatnich latach zdecydowanie lepiej. W rankingu FIFA zajmują czwarte miejsce, a w swojej grupie pewnie przewodzą, mając trzy punkt przewagi nad drugim zespołem.

W ostatnim spotkaniu rozgromili u siebie Czarnogórę, grając fenomenalnie i wygrywając 7:0! W tym meczu cały zespół zagrać świetnie, ale dwaj zawodnicy zasługują na wyróżnienie. Trzy bramki w trzydzieści osiem minut strzelił bowiem Czarnogórze Harry Kane. Z kolei trzy asysty w tym spotkaniu zanotował Ben Chilwell. Na mecz z Kosowem do kadry powinien wrócić Raheem Sterling.

W pierwszym meczu obie drużyny dały popis w ataku i Anglia wygrała 5:3. Ten mecz nie ma dla wielkiego znaczenia, a obie ekipy grając ofensywnie, powinni mieć sporo okazji i spodziewam się, że kilka bramek tutaj zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Kosowo – Anglia+2,51,61Fortuna
Poprzedni artykułEl. EURO 2020: Izrael – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułEl. EURO 2020: Macedonia Północna – Izrael (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.