We wtorek w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Macedonii Północnej podejmą zawodników z Izraela. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę.

El. EURO 2020: Macedonia Północna – Izrael

El. EURO 2020: Macedonia Północna – Izrael

Macedonia Północna to bardzo słaba reprezentacja, zarówno pod względem sukcesów, a raczej jej braków, jak i pod względem potencjału kadrowego. W swojej grupie eliminacyjnej zajmują czwarte miejsce, mając dokładnie tyle samo punktów co jej rywal.

Do niedawna liczyli się w walce o awans, jednak przegrali dwa kolejne spotkania, z dwiema najsilniejszymi ekipami w swojej grupie co nie pozwoliło im ostatecznie na awans w drugiego miejsca. Z powodu kontuzji w meczu z Izraelem nie zagrają tacy piłkarze jak Bejtulai, Alioski i Trickovski. Będą to dla nich duże osłabienia.

Izrael ma opinię solidnej reprezentacji, która nie osiąga żadnych sukcesów. W rankingu FIFA zajmują obecnie osiemdziesiąte dziewiąte miejsce, a w ostatnim notowaniu w nim spadli. W grupie zajmują przedostatnią piątą lokatę, z jedenastoma punktami, zdobytymi w dziewięciu meczach. W ostatnim meczu zagrali bardzo słabo. Do przerwy nie oddali nawet jednego strzału na bramkę naszych zawodników.

Co prawda w końcówce meczu zdobyli gola, ale i tak przegrali 1:2. Ich gra była tragiczna i była to ich czwarta porażka w ostatnich sześciu spotkaniach eliminacyjnych, co udowodniło, w jak słabej są dyspozycji. We wtorkowym meczu zagrają dodatkowo bez piłkarzy takich jak Ben Bitton, Sheran Yeini, Dor Peretz, Almog Cohen, Dor Micha i Manor Solomon.

Izrael traci sporo goli, jednak preferuje ofensywny futbol. Macedonia przed własną publicznością będzie chciała zakończyć te eliminacje zwycięstwem i to spotkanie może być całkiem ofensywne.

MeczTypKursBukmacher
Macedonia Północna – Izrael +1,51,29Fortuna
Poprzedni artykułEl. EURO 2020: Kosowo – Anglia (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia – 23 listopada (sobota)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.