W piątek w ramach eliminacji Ligi Europy piłkarze Tre Penne podejmą zawodników Gjilani. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

El. Ligi Europy: Tre Penne – Gjilani

El. Ligi Europy: Tre Penne – Gjilani

Tre Penne to zespół z ligi Sam Marino. Jest to najsłabsza liga w europie, a zespoły w niej się wywodzące nie mają czego szukać w starciu z drużynami z innych państw. W dodatku są oni kompletnie bez rytmu meczowego.

Ich liga została zastopowana z powodu koronawirusa i od tego czasu nie rozegrali ani jednego meczu. Dodam jeszcze, że w podczas zawieszenia ligi piłkarze Tre Penne zajmowali trzecie miejsce w najsłabszej lidze Europy.

Gjilani to z koli klub z Kosova. Jest to stosunkowo nowa federacja, która dopiero od dwóch lat zbiera punkty do rankingu UEFA, w którym lokuje się na ósmym miejscu (siedem miejsc wyżej niż an Marino). W tej lidze ostatni raz grali pod koniec lipca.

Zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu trzech rozegranych meczach, aż sześćdziesiąt osiem punktów na swoim koncie, co jest bardzo dobrym rezultatem.

Tre Penne gra w fatalnej lidze, jest to zespół amatorski, który nie ma prawa awansować do kolejnej rundy. Są zdecydowanie słabsi, a w dodatku od kilku miesięcy nie rozegrali meczu, więc solidny rywal powinien ich spokojnie ograć.

MeczTypKursBukmacher
Tre Penne – Gjilani21,23Betfan
Poprzedni artykułEkstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.