W czwartek w eliminacji do EURO reprezentacja Islandii podejmie zawodników Rumunii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje EURO: Islandia – Rumunia

Eliminacje EURO: Islandia – Rumunia

Islandia jeszcze kilka lat temu była silną reprezentacją, z którą musieli liczyć się najlepsi na świecie. Jednak z reprezentacji odeszli starsi zawodnicy, którzy prowadzili swój zespół do sukcesów.

Teraz są wciąż drużyną nieustępliwą, ale często brakuje im po prostu umiejętności, aby osiągać lepsze wyniki. W rankingu FIFA zajmują czterdzieste pierwsze miejsce. W ostatnich eliminacje do EURO zajęli w swojej grupie trzecie miejsce. 

Rumunia to przeciętniak, który ma w swoich szeregach kilku bardzo dobrych piłkarzy, ale nie są oni w stanie w pojedynkę pociągnąć swojego zespołu na światowy poziom, co odbija się na ich wynikach.

W rankingu FIFA lokują się na trzydziestym czwartym miejscu, co dobrze obrazuje ich miejsce w światowym futbolu. W eliminacjach do najbliższego EURO wyprzedzili jedynie Maltę i Wyspy Owcze.

Rumuni w Lidze Narodów grają lepiej od Islandii, ale w tym meczu powinniśmy widzieć zacięty pojedynek. Obie reprezentacje bazują na bardzo dobrej organizacji gry, ale kuleje u nich atak, więc goli w tym meczu wielu nie będzie.

MeczTypKursBukmacher
Islandia – Rumunia-3,51,56Fortuna

Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Niemcy – Turcja (Typ i Analiza)
Następny artykułKwalifikacje ME U21: Serbia – Polska (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.