W czwartek w ramach eliminacjach do EURO reprezentacja Serbii podejmie zawodników Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na anlizę!

Eliminacje EURO: Serbia – Szkocja

Eliminacje EURO: Serbia – Szkocja

Serbia to reprezentacja, po której nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale od lat prezentują bardzo równy i solidny poziom. W rankingu FIFA zajmują dobre trzydzieste miejsce.

W swojej grupie byli słabsi od Portugalczyków, ale sensacyjnie grupę wygrała reprezentacja Ukrainy i zajęli ostatecznie trzecie miejsce. W pierwszej potyczce fazy play-off sprawili niespodziankę. Ograli na wyjeździe Norwegię 2:1. 

Szkocja to europejski średniak, przed którym mało kto czuje respekt. Ten to raczej reprezentacja, na której inne drużyny chciałby zdobywać punkty i nikt nie muruje przed nimi bramki. Uwidacznia to ranking FIFA.

Szkoci lokują się w nim na czterdziestej piątek lokacie. W swojej grupie eliminacyjnej zajęli trzecie miejsce. W pierwszym meczu fazy pucharowej zagrali u siebie z Izraelem. Męczyli się w tym meczu, ale ostatecznie wygrali 1:0. 

Serbowie mają bardzo dobrych piłkarzy w każdej formacji i są faworytami tego meczu. Szkoci to oczywiście bardzo niewygodny rywal, jednak zdecydowanie więcej szans na awans mają gospodarze tego pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Szkocja 1(awans)1.30PZbuk
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Belgia – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Następny artykułDarmowe bonusy codziennie od legalnego bukmachera STS
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.