W niedzielę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Albanii podejmą zawodników z Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Albania – Anglia

Eliminacje MŚ: Albania – Anglia

Anglia to bardzo silna reprezentacja. Zajmuje czwarte miejsc w rankingu FIFA. Są oni faworytami ten grupy i starcie na wyjeździe z Albanią nie powinno być dla nich większym wyzwaniem.

Mecze eliminacyjne rozpoczęli od wyjazdowego meczu z San Marino. Zgodnie z przewidywaniami rozegrali dobry mecz i wygrali bez większego wysiłku 5:0. Dopiero mecz z Albanią będzie dla nich jakimś wyzwaniem.

Albania nie jest słabą reprezentacją. Mają na swoim koncie cztery wygrane z rzędu. Oczywiście Kosowo, Kazachstan, Białoruś i Andorę to nie bardzo wymagający rywale, ale te wygrane budzą mimo wszystko szacunek.

W rankingu FIFA zajmują sześćdziesiąte szóste miejsce, co pokazuje, że do najlepszych im jeszcze sporo brakuje. Anglicy na pewno nie wygrają tego meczu bez wysiłku, ale nie ulega wątpliwości, że go oni są faworytami.

Albania jest łącznie niepokonana od sześciu spotkań. Mimo wszystko Anglicy mają w swoich szeregach graczy z najwyższej światowej półki i są wyraźnymi faworytami. Albania na pewno powalczy, ale nie starczy im piłkarskich argumentów do zdobycia punktów.

MeczTypKursBukmacher
Albania – Anglia21,33Betfan
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Holandia – Łotwa (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje MŚ: Kosovo – Szwecja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.