W czwartek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Anglii podejmą zawodników z San Marino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Anglia – San Marino

Eliminacje MŚ: Anglia – San Marino

Anglia to bardzo silna reprezentacja. Zajmuje czwarte miejsc w rankingu FIFA, ale końcówka minionego roku nie była dla nic udana. Porażki z Danią 0:1 i Belgią 0:2 kosztowały ich awans do turnieju finałowego Ligi Narodów.

Ostatecznie zajęli trzecie miejsce w grupie i na pewno w kraju odebrano ten wynik, jako porażkę. JednakSan Marino to idealny rywal do rozpoczęcia eliminacji od mocnego uderzenia. Jest to najsłabsza reprezentacja w Europie.

Ich drużyna w Lidze Narodów zremisowała bezbramkowo z Liechtensteinem. Przerwali tym samym serię czterdziestu porażek z rzędu. Następnie nie dali się pokonać Gibraltarowi. Te dwa punkty odebrano w kraju, jako wielki sukces.

Uświadamia nam to, z jak słabym rywalem zmierzy się Anglia. W drużynie gospodarzy zabraknie Jadona Sancho, Jordana Pickforda i Jordana Hendersona. Znacznie gorszą sytuację ma San Marino.

W reprezentacji gości nie zagra Davide Simoncini. Jest to podstawowy środkowy obrońca i bez niego będą mieli ogromne kłopoty w obronie. Anglia poczyniła w ostatnich miesiącach postęp. W eliminacjach powinni grać lepiej niż w Lidze Narodów. Uważam, że rozpoczną eliminacje, od bardzo wysokiego zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Anglia – San Marino1(-5,5)1,30Fortuna
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Belgia – Walia (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje MŚ: Holandia – Łotwa (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.