We wtorek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Cypru podejmą zawodników ze Słowenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Cypr – Słowenia

Eliminacje MŚ: Cypr – Słowenia

Słowenia nie zalicza się do światowej czołówki (sześćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA), ale przyznać, że trzeba się z nimi liczyć. W pierwszym meczu eliminacyjnym pokazali się z dobrej strony.

Niespodziewanie pokonali Chorwatów 1:0 po całkiem dobrej grze. Z drugim starciu przegrali w Rosji 1:2, ale mieli też kilka dobrych momentów. Mają kilku bardzo dobrych graczy w ofensywie.

Są według mnie zdecydowanym faworytem kolejnego meczu. Cypr zajmuje setne miejsce w rankingu FIFA i na pewno nie będą walczyć o kwalifikację do turnieju. Z dodatku w meczach u siebie zazwyczaj wypadają słabo.

Mają na swoim koncie punkt, który zdobyli po bezbramkowym remisie, jaki uzyskali w meczu wyjazdowym z reprezentacją Słowacji. Następnie grali, na wyjedzie z Chorwacją i polegli w nim 0:1.

Słowenia grała w ostatnich dwóch meczach na tyle dobrze, że stać ich na zdecydowaną wygraną w meczu z Cyprem. Mają spore szanse na powalczenie o co najmniej drugie miejsce, a kolejna wygrana bardzo by ich przybliżyła do tego celu.

MeczTypKursBukmacher
Cypr – Słowenia21,71Fortuna
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Kosovo – Szwecja (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: GKS Tychy – Arka Gdynia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.