W sobotę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Holandii podejmą zawodników z Łotwy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Holandia – Łotwa

Eliminacje MŚ: Holandia – Łotwa

Holandia odbudowuje swoją potęgę, jednak czternaste miejsce w rankingu FIFA pokazuje, że jeszcze daleka droga przed nimi. Pierwsze spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata to wpadka Holendrów.

Na pewno spodziewali się trudnego meczu z Turkami, ale dosyć słaba postawa i porażka 2:4 nie przynosi im chluby. Obecnie Holendrzy są na piątym miejscu w swojej grupie i mecz z Łotwą ma to zmienić.

Łotysze to słabiutka reprezentacja, która lokuje się na sto trzydziestym szóstym miejscu w rankingu FIFA. W pierwszym meczu eliminacyjnym mierzyli się u siebie z Czarnogórcami. Nie było w tym pojedynku niespodzianki.

Gospodarze wyszli niespodziewanie na prowadzenie, ale potem Czarnogórcy wzięli się do roboty. Odrobili straty i zdobyli gola na 2:1. W kadrze Holandii kontuzjowany jest bramkarz Jasper Cillessen.

Nie powinno być to jednak problemem. Holendrzy fatalnie rozpoczęli te eliminacje i na pewno z pełną koncentracją podejdą do kolejnego spotkania. Ich rywal jest słaby i w takim wypadku gospodarze powinni ten mecz wysoko wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Łotwa1(-2.5)1,36Fortuna
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Anglia – San Marino (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje MŚ: Albania – Anglia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.