W niedzielę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Kosowa podejmą zawodników ze Szwecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Kosovo – Szwecja

Eliminacje MŚ: Kosovo – Szwecja

Szwecja to silna reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje dwudzieste miejsce. Ich czołowi zawodnicy są w coraz lepszej formie i Szwedzi mają obecnie coraz większy potencjał ofensywny.

Po powrocie Ibrahimovica są jeszcze lepsi, a tacy zawodnicy jak Ishak w klubie grają bardzo dobrze i Szwecja wygląda bardzo groźnie. Zresztą powrót Ibrahimovica był widoczny już w pierwszym meczu.

Szwecja grała u siebie z Gruzją. Gospodarze długo się męczyli, ale Ibra zanotował w pewnym momencie bardzo ładną asystę i Szwecja wygrała tym samym 1:0. W kolejnym meczu będą chcieli pójść za ciosem.

Kosowianie grali z kolei towarzysko ze słabą Litwą, którą pokonali 4:0. W rankingu FIFA lokują się na sto siedemnastym miejscu. Mimo to mogą sprawić problemy Szwedom, ale bardziej spodziewam się ich dobrego występu w obronie.

Szwecja jest bardzo dobrze zorganizowana i Kosowo raczej nie strzeli im gola. Natomiast Szwecja ma indywidualności, co może mieć w taki meczu może decydujące znaczenie. Dlatego większe szanse daję Szwecji.

MeczTypKursBukmacher
Kosovo – Szwecja21,75LVBet
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Albania – Anglia (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje MŚ: Cypr – Słowenia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.