W środę w ramach rozgrywek Euro 2020 piłkarze Anglii podejmą zawodników Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Euro 2020: Anglia – Dania

Euro 2020: Anglia – Dania

Anglicy zajmują czwarte miejsc w rankingu FIFA i są silną reprezentacją. W ostatnim meczu nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Ukraińców w meczu. Szybko objęli prowadzenie.

W drugiej połowie dominowali całkowicie na boisku. Zdobyli jeszcze trzy gole i nareszcie zagrali na miarę oczekiwań. Pozwolili rywalom na tylko dwa celne strzały, a wygrana 4:0 pozwala uwierzyć, że Anglia nie zawsze będzie grać tak pragmatycznie.

Dania ma bardzo dobrą drużynę, która rankingu FIFA zajmują dwunaste miejsce. W meczu ćwierćfinałowym grali z Czechami. Duńczycy w swoim meczu także bardzo szybko objęli prowadzenie.

W meczu z Czechami zagrali Daniel Wass i Yussuf Poulsen. To dobra informacja, ponieważ wcześniej narzekali oni na urazy. Obaj weszli z ławki rezerwowych, ale na mecz z Anglią powinni być gotowi do gry.

Anglicy to książkowa drużyna turniejowa. Ich potencjał ofensywny jest bardzo duży, ale zazwyczaj grają pragmatycznie i nawet jeśli wygrywają to zazwyczaj jednym golem. Dania może sprawić problemy faworytom i stawiam na handicap w ich stronę, bo nie przewiduję w tym meczu ich wysokiej porażki.

MeczTypKursBukmacher
Anglia – Dania2(+1,5)1,35Fortuna
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Ferencvaros – Prishtina (Typ i Analiza)
Następny artykułMLS: New England Revolution – Toronto FC (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.