W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Anglii podejmą reprezentację Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Anglia – Chorwacja

EURO: Anglia – Chorwacja

Anglicy zamierzają w tym turnieju zajść wysoko. Zajmują czwarte miejsc w rankingu FIFA i są silną reprezentacją. W tym roku wygrali wszystkie swoje mecze. Przed turniejem rozegrali dwa mecze towarzyskie.

Oba zagrali u siebie i oba wygrali po 1:0. Był to mecze z Rumunią i Austrią. W ich reprezentacji nie zagrają Mason Greenwood i Trent Alexandr Arnold. Ich siła polega jednak na tym, że mają solidnych zmienników.

Chorwacja zajmuje jedenaste miejsce w rankingu FIFA i w ostatnich latach grali bardzo dobrze. Jednak w meczach sparingowych nie zaimponowali, podobnie jak w całym tym roku.

Przed turniejem zremisowali u siebie z Armenią 1:1 i przegrali, na wyjdzie z reprezentacją Belgii 0:1. Nie jest to już ta sama drużyna, która dotarła do finału Mundialu. Brakuje im nowych gwiazd, a starsze są coraz słabsze.

Chorwaci mają wiele problemów. Ich kadra się starzeje i daleko im do optymalnej dyspozycji. Z kolei Anglicy wygrali ostatnie sześć meczów i na pewno mają ogromną szansę na odniesienie w tym meczu zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher

Poprzedni artykułEURO: Dania – Finlandia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Hiszpania – Szwecja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.