We wtorek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Anglii zagrają z reprezentacją Niemiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

EURO: Anglia – Niemcy

EURO: Anglia – Niemcy

Anglicy zamierzają w tym turnieju zajść wysoko. Zajmują czwarte miejsc w rankingu FIFA i są silną reprezentacją. W pierwszym meczu podczas mistrzostw także pokazali się z bardzo dobrej strony.

Dominowali w meczu z Chorwacją. Rywale oddali tylko jeden celny strzał i Anglia wygrała 1:0. Jednak w drugim meczu całkowicie zawiedli. Oddali tylko jeden celny strzał na bramkę Szkotów i zremisowali ten mecz bezbramkowo. W ostatnim meczu zagrali lepiej i pokonali Czechów 1:0.

Niemcy lokują się na trzynastej pozycji w rankingu FIFA. Nie są faworytem do końcowego triumfu. W tym roku zanotowali kilka bolesnych wpadek. Słabszą formę pokazali też podczas pierwszego meczu mistrzostw.

Niemcy zagrali z Francuzami bardzo słabo. Oddali w tym meczu tylko jeden celny strzał i przegrali 0:1. Jednak w drugim meczu zagrali bardzo dobrze i rozbili Portugalczyków, wygrywając 4:2. W ostatnim meczu fazy grupowej niespodziewanie męczyli się z Węgrami, z którymi tylko zremisowali 2:2.

Obie reprezentacje nie grają na tym turnieju najlepiej. Anglia nie mierzyła się jeszcze z rywalem z najwyższej półki, więc ich dobra gra w obronie będzie wystawiona na poważną próbę. Z kolei Niemcy w fazie różowej stracili pięć goli. W ofensywie jakości jednak nie brakuje i w tym meczu powinno paść kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Anglia – Niemcy+21,56Fortuna
Poprzedni artykułPepsideild: Valur – Fylkir (Typ i Analiza)
Następny artykułVeikkausliiga: KTP – Ilves (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.