W piątek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Anglii zagrają z zawodnikami Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Anglia – Szkocja

EURO: Anglia – Szkocja

Anglicy zamierzają w tym turnieju zajść wysoko. Zajmują czwarte miejsc w rankingu FIFA i są silną reprezentacją. W tym roku wygrali wszystkie swoje mecze. W pierwszym meczu podczas mistrzostw także pokazali się z bardzo dobrej strony.

Dominowali w meczu z Chorwacją. Rywale oddali tylko jeden celny strzał. Anglia oddała tylko jeden celny więcej, ale tworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji, a po zdobytym golu całkowicie kontrolowali przebieg meczu.

Szkocja zajmuje czterdzieste ósme miejsce w rankingu FIFA i wydaje się, że mogą mieć spore problemy z wyjściem z grupy. Przed mistrzostwami nie przegrali jeszcze spotkania w tym roku. Zmienił to jednak pierwszy mecz podczas EURO.

Szkoci oddali więcej strzałów niż Czesi, ale rywal oddawali je celne i byli bardziej skuteczni. Obrona Szkocji słynie z solidności, ale tego dnia nie grała dobrze i rywale zasłużenie z nimi wygrali.

Anglicy mogą grać podobnie, jak na poprzednich mistrzostwach świata i rozkręcać się z każdym kolejnym meczem. Zapewne nie zdemolują rywala, ale mają znacznie więcej jakości i zapewne odniosą spokojne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Anglia – Szkocja11,35Fortuna

Poprzedni artykułEURO: Turcja – Walia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Szwajcaria – Turcja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.