We wtorek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Czech zagrają z reprezentacją Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Czechy – Anglia

EURO: Czechy – Anglia

Czechy zajmują czterdzieste drugie miejsce w rankingu FIFA. W meczach kontrolnych ich dobra dyspozycja z początku roku uleciała. Jednak w pierwszym meczu byli bardzo skuteczni i zasłużenie pokonali Wyspiarzy 2:0.

We wspomnianym meczu Schick zdobył oba gole i jest w bardzo dobrej dyspozycji. W drugim meczu oddali zaledwie jeden celny strzał z gry w meczu z Chorwatami, ale to wystarczyło, aby zremisować 1:1.

Anglicy zamierzają w tym turnieju zajść wysoko. Zajmują czwarte miejsc w rankingu FIFA i są silną reprezentacją. W pierwszym meczu podczas mistrzostw także pokazali się z bardzo dobrej strony.

Dominowali w meczu z Chorwacją. Rywale oddali tylko jeden celny strzał i Anglia wygrała 1:0. Jednak w drugim meczu całkowicie zawiedli. Oddali tylko jeden celny strzał na bramkę Szkotów i zremisowali ten mecz bezbramkowo.

Anglicy walczą o awans z pierwszego miejsca. Muszą jednak poprawić swoją grę w ofensywie. Czesi dobrze punktują, ale wcale nie grają zadziwiająco dobrze. Anglia powinna zmobilizować się na ten mecz i zdobyć trzy punkty.

MeczTypKursBukmacher
Czechy – Anglia21,58Fortuna

Poprzedni artykułEURO: Finlandia – Belgia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Szwecja – Polska (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.