W sobotę w ramach EURO piłkarze Danii zagrają z reprezentacją Finlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Dania – Finlandia

EURO: Dania – Finlandia

Dania ma bardzo dobrą drużynę, która jest typowana do wyjścia grupy. W rankingu FIFA zajmują dwunaste miejsce. Duńczycy dotąd grali w 2021 roku znakomicie. W ostatnim czasie grają bardzo dobrze.

W tym roku zdobyli, aż siedemnaście goli. W meczach kontrolnych zremisowali na wyjeździe z Niemcami i wygrali u siebie z Bośnią i Hercegowiną. Imponuje ich środek pola. Christian Eriksen i Hojbjerg są po bardzo dobrym sezonie i w wielu meczach mogą dominować.

Finowie wydają się najsłabszą reprezentacją na tym turnieju. W rankingu FIFA lokują się na pięćdziesiątym piątym miejscu, a w ostatnich sześciu meczach nie odnieśli żadnego zwycięstwa.

W meczach poprzedzających turniej przegrali na wyjeździe ze Szwajcarią 2:3, ze Szwecją 0:2 (także w meczu wyjazdowym), a w ostatnim spotkaniu polegli u siebie ze słabą Estonią.

Chyba każdy uważa, że Finlandia jest najsłabszym zespołem w tej grupie. Jeśli Duńczycy stracą w tym meczu punkty, mogą zapomnieć o awansie do fazy pucharowej. Mają zdecydowanie lepszy skład, a ich gra w ostatnich meczach imponowała.

MeczTypKursBukmacher
Dania – Finlandia11,51Fortuna
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Anglia – Chorwacja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.