W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Finlandii podejmą zawodników z Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Finlandia – Belgia

EURO: Finlandia – Belgia

Finowie wydają się najsłabszą kadrowo reprezentacją na tym turnieju. W rankingu FIFA lokują się na pięćdziesiątym piątym miejscu, a przed turniejem w ostatnich sześciu meczach nie odnieśli żadnego zwycięstwa.

W pierwszym meczu podczas turnieju Finowie niespodziewanie ograli reprezentację Danii 1:0. Duńczycy mieli jednak w tym meczu i tak ogromną przewagę. W drugim meczu zagrali nieco lepiej w ofensywie, ale i tak przegrali z Rosją 0:1.

Belgowie są jednym z faworytów do wygrania całego turnieju. Zajmują pierwsze miejsce w rankingu FIFA i mają bardzo mocną kadrę. W pierwszym meczu turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Pozwolili Rosjanom na jeden celny strzał. Całkowicie kontrolowani przebieg meczu i wygrali bez problemu 3:0. W meczu z Danią zagrali znacznie słabiej. Jednak powrót do kadry Kevina de Bruyne odmienił losy meczu, a Belgia wygrała 2:1.

Finowie nie mieli za wiele do powiedzenia na tle przeciętnej Rosji. Belgowie spisują się na tym turnieju bardzo dobrze i powinni wygrać ten mecz bez większych problemów, szczególnie teraz, gdy zdrowy jest de Bruyne.

MeczTypKursBukmacher
Finlandia – Belgia21,38STS

Poprzedni artykułEURO: Szwajcaria – Turcja (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Czechy – Anglia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.