W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników Szwecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Hiszpania – Szwecja

EURO: Hiszpania – Szwecja

Hiszpanie mają silną reprezentację, która zajmuje szóste miejsce w rankingu FIFA. Jest jednym z gospodarzy mistrzostw i wyjście w grupy to ich obowiązek. Ostatni mecz przegrali jeszcze w zeszłym roku.

Przed turniejem rozegrali dwa mecze sparingowe. Zremisowali u siebie bezbramkowo z Portugalią, mimo że zasługiwali na zwycięstwo. W drugim wygrali u siebie z Litwą 4:0. W kadrze Hiszpanii nie wystąpi Sergio Busquets oraz Diego Llorrente (koronawirus).

Szwedzi zajmują dwudzieste miejsce miejsc w rankingu FIFA i powinni walczyć z Polską o drugie miejsce w grupie. Wygrali wszystkie mecze w tym roku. W meczach sparingowych mierzyli się z trzema rywalami.

Pokonali w meczach domowych Estonię (1:0), Finlandię (2:0) oraz Armenię (3:1). Wygrane cieszą, ale jak łatwo zauważyć, że byli to rywale z najwyższej półki. Ich reprezentacja będzie musiała radzić sobie bez kontuzjowanego Zlatana Ibrahimovica. W dodatku u Dejana Kulusevskiego i Matiasa Svanberga wykryto koronawirusa.

Hiszpanie ostatni tydzień indywidualnie ze względu na zakażenia w reprezentacji. Z pewnością będzie to problem, jednak Szwedzi też mają swoje problemy, dlatego uważam, że gospodarze wygrają ostatecznie ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Szwecja11,42Fortuna

Poprzedni artykułEURO: Anglia – Chorwacja (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Turcja – Walia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.