W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

EURO: Szwajcaria – Turcja

EURO: Szwajcaria – Turcja

Szwajcaria lokuje się na szesnastym miejscu w rankingu FIFA i od lat jest to bardzo solidna reprezentacja. Od ośmiu meczów są niepokonani, ale na pewno liczyli na lepsze wstępy podczas mistrzostw.

W pierwszym meczu mimo dobrej gry tylko zremisowali z Walią 1:1. Widać, że brakuje im jakości w formacjach ofensywnych. Do tego doszły problemy w obronie. W drugim meczu nie mieli szans z Włochami, który ograli ich 0:3.

Turcja to reprezentacja, która przed wielu była uznawana czarnego konia rozgrywek. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste drugie miejsce. Tymczasem kompletnie zawodzą na tym turnieju.

W meczu otwarcia byli bezradni. Włosi byli dla nich bezlitośni i Turcja przegrała ten mecz 0:3. W meczu z Walią mieli pokazać swoją siłę, a mogą pochwalić jedynie wyższym posiadaniem piłki. Słabsza kadrowo Walia ograła ich zasłużenie 2:0.

Szwajcarzy zawiedli w pierwszy meczach, ale i tak jak prezentują się znacznie lepiej od Turków. Helweci mają bardzo dobrą organizację gry. To powinno być sporym atutem w meczu z chaotyczną reprezentacją Turcji.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – Turcja1(DNB)1,30Fortuna

Poprzedni artykułEURO: Anglia – Szkocja (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Finlandia – Belgia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.