W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwecji zagrają z reprezentacją Polski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Szwecja – Polska

Szwecja – Polska

Szwedzi zajmują dwudzieste miejsce miejsc w rankingu FIFA i przed turniejem wydawało się, że powinni walczyć z Polską o drugie miejsce w grupie. W tym roku spisują się bardzo dobrze.

Nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Podczas pierwszego starcia na EURO Szwedzi oddali piłkę Hiszpanom, ale grali na tyle umiejętnie w obronie, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W drugim meczu pozwolili rywalom na sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale i tak wygrali z nimi 1:0.

Polska zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu FIFA. W naszej kadrze jest spory potencjał. Jednak nasz selekcjoner miał zaledwie kilka spotkań, aby poznać piłkarzy i wdrożyć nowe ustawienie.

Widać to było niestety w naszym pierwszym meczu podczas mistrzostw. Nasi piłkarze zagrali bardzo słabo i niespodziewanie wygrali 1:2. W drugim meczu byli skazywani na porażkę, ale po dobrej grze zremisowali z Hiszpanią 1:1.

Szwedzi są już pewni udziału w fazie pucharowej Euro i na pewno nie będą podkręcać tempa. Z kolei ich brona stanowi solidny monolit. Polacy będą musieli prowadzić w tym meczu atak pozycyjny, więc pewnie wiele goli nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Szwecja – Polska-31,40Fortuna

Poprzedni artykułEURO: Czechy – Anglia (Typ i Analiza)
Następny artykułCopa America: Chile – Paragwaj (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.