W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Turcji podejmą zawodników Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Turcja – Walia

EURO: Turcja – Walia

Turcja to reprezentacja, która przed wielu była uznawana czarnego konia rozgrywek. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste drugie miejsce. Przed turniejem rozegrali trzy mecze sparingowe, w których spisywali się bardzo dobrze.

Turcja w pierwszym meczu była jednak bezradna. W meczu otwarcia Włosi przydusili ich we własnym polu karnym i punktowali. Turcja przegrała ten mecz 0:3, ale przede wszystkim to Włosi zagrali rewelacyjnie.

Walia będzie walczyć o wyjście z grupy, ale nie będzie to łatwe zadanie. W rankingu FIFA zajmują osiemnaste miejsce, ale w ostatnim czasie trochę spuścili z tonu. Walijczycy nie popisali się w spotkaniach kontrolnych.

W pierwszym meczu mimo nie najlepszej gry osiągnęli dobry rezultat. Remis ze Szwajcarią 1:1 daje im nadzieję, że wyjście w grupy. Muszą jednak grać z takim zaangażowaniem jak w pierwszym meczu.

Turcy powinni zagrać lepiej niż w pierwszym meczu, a muszą wygrać, aby liczyć się w walce o awans. Jednak Walia pokazała się z niezłej strony przeciwko Szwajcarii. Pokazali bardzo dobrą organizację gry, ale w ofensywnie byli słabi, a wykorzystali wzrost napastnika. W kolejnym meczu też będą liczyli na skuteczność swoich ofensywnych graczy, bo wielu okazji nie będą mieli.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Walia-2,51,60Fortuna
Poprzedni artykułEURO: Hiszpania – Szwecja (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Anglia – Szkocja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.