We wtorek w ramach rozgrywek Extraleague hokeiści Soligorsk podejmą zawodników Yunost Minsk . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

hokej
hokejExtraleague: Soligorsk – Yunost Minsk

Extraleague: Soligorsk – Yunost Minsk

Soligorsk to klub ze ścisłej czołówki ligi białoruskiej. Mistrzowski tytuł w swojej historii zdobyli tylko raz, ale wielokrotnie byli medalistami tych rozgrywek. W tym sezonie po rundzie zwycięzców zajęli trzecie miejsce w ligowej tabeli.

W półfinale sprawili sporę niespodziankę, eliminując hokeistów Nemana Grodno, a więc zwycięzców fazy zasadniczej. W finale po dwóch pierwszych meczach remisują 1-1.

Yunost Minsk jest najbardziej utytułowaną drużyną mistrzostw Białorusi. W rundzie zasadniczej zajęli drugie miejsce, mając dwa punkty straty do lidera. Nikt w lidze nie równał się z nimi pod względem meczów na własnym lodowisku, w regulaminowym czasie wygrali dziesięć z czternastu spotkań ligowych.

Potwierdzili to także w pierwszym meczu finałowym, w którym wygrali 5:1, będąc zdecydowanie lepszym zespołem. W drugim ku zaskoczeniu wszystkich to rywal okazał się leszy i pokonał ich 3:2.

Dwa pierwsze mecze pokazały, że Yunost Minsk jest lepszym zespołem, ale Soligorsk przy maksymalnym zaangażowaniu jest w stanie pokonać rywala. Uważam, że najbliższy mecz będzie bardzo zacięty i padnie w nim kilka bramek.

MeczTypKursBukmacher
Soligorsk – Yunost Minsk +3,51,39Fortuna
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Team TG FF – Taftea IK (Typ i Analiza)
Następny artykułTajwan SBL: Pauian – Taiwan Beer (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.