We wtorek 2 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby liczyć na większą wygraną o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W tej promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać czy też się nie musimy nigdzie zapisywać. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu we wtorek 2 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. To sprawi, że automatycznie bierzemy udział w promocji. Poza tym bukmacher wymaga jeszcze, aby dany kupon spełniał poniżej warunki promocji

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • każde ze zdarzeń musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to jest ona dowolna. Typer sam dopiero zawiera kupon za ile chce zagrać. Jednak bukmacher wyklucza z tej promocji wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego bukmacher rozliczy Twój kupon jako wygrany to automatycznie Twoja wygrana będzie większa o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na sporty wirtualne
Następny artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.