Do końca miesiąca marca bukmacher Forbet przeprowadza promocję „Cashback”, w której co tydzień dokonuje zwrotu części przegranej kwoty swoim graczom. Co tydzień można odebrać nawet 700 PLN.

Forbet zmniejsza ryzyko swoim graczom

Forbet zmniejsza ryzyko swoim graczom

Udział w promocji „Cashback” mają prawo Ci gracze, którzy zweryfikowali swoje konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej akcji to musimy dokonać zapisu na stronie bukmachera Forbet.

Ta akcja promocyjna trwa do końca miesiąca, ale składa się z okresów rozliczeniowych, tj.:

  • 11-17.03.2019
  • 18-24.03.2019
  • 25-31.03.2019

Na koniec każdego tego okresu bukmacher Forbet dokonuje zsumowania stawek za wszystkie kupony zarówno wygrane i przegrane. Następnie odjęta zostają kwota stawek za wygrane kupony. Bonus zostanie przyznany graczowi w formie środków bonusowych.

sts darmowy freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wysokość zwrotu to 5% za przegrane kupony w każdym okresie rozliczeniowym. Maksymalnie można otrzymać 700 PLN. Minimalna kwota zwrotu natomiast to 20 PLN.

Bonus zostanie przyznany na konto gracza maksymalnie do 48 godzin po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

Środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotem z kursem całkowitym na każdym kuponie 2.00


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet w marcu o 14%
Następny artykułWiększe wygrane z Fortuną o 14% na Ligę Mistrzów
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.