Legalny bukmacher eFortuna oferuje graczom limitowana ofertę promocyjną na start. Łącznie typerzy już na sam początek mogą skorzystać z pakietu powitalnego o wartości nawet 2230 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna na bonus 2230 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna na bonus 2230 PLN

Nie można zapominać, że pakiet powitalny składa się z: bonusu o wartości 20 PLN za rejestrację konta, premii za depozyt do 2000 PLN oraz cashbacku do 210 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tego bonusów nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Chociaż warunek konieczny jaki trzeba spełnić to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie graczom dosłownie chwilkę.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Chcesz liczyć na wyżej wymienione bonusy? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że trzeba koniecznie wpisać limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

To sprawi, że gracz, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Dodać jest warto, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

sts bez depozytu kod
Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Premia 100% za wpłatę do 2000 PLN:

Gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na kolejny bonus. Tym razem premia będzie uzależniona wyłącznie od wysokości wpłaconej gotówki:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 1300 PLN. W gratisie otrzyma taka samą kwotę ale tylko w formie środków bonusowych.

Nadmienić jest warto, że najwyższą wartość, jaka może znaleźć się na kontach graczy to, aż 2000 PLN.

Zwrot całej stawki za przegrany kupon u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna oferuje w dodatku graczom pierwszym zakładu bez ryzyka. Chcąc liczyć na Cashback wystarczy dokonać wpłaty i zawrzeć dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.

Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułI liga: Chrobry Głogów – Radomiak Radom (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 1: Marsylia – St. Etienne (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.