W niedzielę w ramach rozgrywek Gold Cup, piłkarze Martynika podejmą zawodników Haiti. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

Gold Cup: Martynika – Haiti

Gold Cup: Martynika – Haiti

Martynika to kraj, który ma beznadziejną reprezentację w piłce nożnej, która nie klasyfikuje się nawet do rankingu FIFA. W dotychczasowych meczach plusem ich meczów jest to, że zdołali strzelić po jednej bramce.

Jednak w spotkaniu z USA przegrali, aż 1:6, a wcześniej nie potrafili się postawić także Kanadzie, z którą przegrali 1:4. Reprezentacja Haiti także nie jest potęgą. Zajmują oni osiemdziesiąte trzecie miejsce w rankingu FIFA.

W dotychczasowych meczach zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż ich najbliższy rywal. W meczu z USA przegrali tylko 0:1 i trzeba przyznać, że mocno postawili się silnemu rywalowi.

Z reprezentacją Kanady przegrali co prawda 1:4, więc jest to taki sam wynik, jaki zanotowali reprezentanci Martyniki z tym rywalem. Mimo wszystko sprawiają lepsze wrażenie.

Przede wszystkim Haitańczycy mają większy potencjał kadrowy. W meczu z USA pokazali się na prawdę z dobrej strony i uważam, że w meczu z bardzo słabą Martyniką powinni zdobyć, wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Martynika – Haiti21,72Fortuna
Poprzedni artykułPepsideild: KR Reykjavik – Keflavik (Typ i Analiza)
Następny artykułVeikkausliiga: Inter Turku – HIFK (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.