W czwartek 18 kwietnia czekają na cztery pojedynki rewanżowe w Lidze Europejskiej. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%, ale trzeba pamiętać, że promocja trwa jedynie w godzinach 17:00 – 18:00.

Fortuna zwiększa wygrane

Fortuna zwiększa wygrane

Każdy gracz który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna może wziąć udział w tej promocji. Co ważne swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać.

Jednak należy pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w godzinach 17:900 – 18:00. I właśnie w tych godzinach na stronie bukmachera Fortuna będzie aktywny bonus, którego trzeba dodać do kuponu.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • na kuponie mogą znaleźć się jedynie typy z piłki nożnej

Stawka kuponu za jaki zostanie zawarty kupon musi wynieść co najmniej 20 PLN.

W tej akcji kuponu nie można łączyć z Supertofertą, hitem dnia oraz bezpiecznym zakładem.

Spełniając warunki tej promocji bukmacher automatycznie zwiększy zwiększy wygrana o 14% o ile dany kupon zostanie rozliczony jako wygrany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe Typy z LOTTO Ekstraklasy na 13 kwietnia (sobota)
Następny artykułTyp dnia z Premier League: Cardiff – Liverpool – 21 kwietnia
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.