W piątek w ramach rozgrywek HNL piłkarze Varazdin podejmą zawodników Goricy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

HNL: Varazdin – Gorica

HNL: Varazdin – Gorica

Varazdin to klub, który w poprzednim sezonie grał dokładnie tak, jak tego od niego oczekiwano. Po trzydziestu sześciu ligowych kolejkach mieli na swoim koncie tylko trzydzieści sześć punktów i zajęli ósme miejsce w ligowej tabeli (na dziesięć możliwych).

W tym sezonie ponownie oczekuje się od nich miejsca tuż nad strefą spadkową. Bo taki właśnie jest to zespół. Stanowczo za słaby na walkę z najlepszymi, ale troszkę za mocny na spadek.

Gorica to z kolei klub, który w poprzednim sezonie zajął szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu sześciu rozegranych meczach czterdzieści dziewięć punktów na swoim koncie. W nadchodzących rozgrywkach na pewno stać ich na lepsze miejsce.

Nie jest to zespół, z potencjałem na ligowe podium, ale na miejsce czwarte, lub piąte na pewno ich stać. Będą więc chcieli dobrze zacząć nadchodzący sezon, a by nabrać rozpędu, na kolejne mecze.

W poprzednim sezonie piłkarze Varazdin zremisowali u siebie z zawodnikami Goricy 2:2. W nadchodzącym meczu goście są faworytami. Nie wiemy, w jakiej oba zespoły są w formie, ale Gorica ma lepszych piłkarzy i myślę, że nie powinni przegrać nadchodzącego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Varazdin – Goricax21,40Fortuna
Poprzedni artykułMeistriliiga: Kuressaare – Levadia (Typ i Analiza)
Następny artykułParva Liga: CSKA Sofia – Botev Plovdiv (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.