W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Arki Gdynia podejmą zawodników Puszczy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Arka Gdynia – Puszcza

I Liga: Arka Gdynia – Puszcza

Arka to jeden z głównych kandydatów do awansu. Jest to ambitny projekt ludzi, którzy znają się na piłce. Po spadku ich kadra nie wyprzedała się, a śmiem twierdzić, że mają najlepszego trenera w I lidze.

W pierwszej kolejce nowego sezonu pokazali swoją siłę. Pokonali u siebie piłkarzy GKS 1962 Jastrzębie, aż 4:0 i to powinno ich napędzić do kolejnych dobrych meczów.

Puszcza Niepołomice to lepszy zespół niż GKS Jastrzębie, które przed sezonem przeszło małą rewolucję. Mimo wszystko jest to co najwyżej ligowy średniak, o ile w ogóle.

Pokazał to pierwszy mecz. Przegrali w nim u siebie z zawodnikami Resovi Rzeszów 0:3. Ten wynik może budzić spore obawy, ponieważ rywal był beniaminkiem.

Oba zespoły mają na ten sezon odmienne cele. Arka ma obowiązek awansować, a Puszcza chce jedynie uniknąć spadku. Różnica klas obu ekip jest bardzo duża i Arka powinna spokojnie wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Arka Gdynia – Puszcza11,53Betclic
Poprzedni artykułLiga Narodów: Islandia – Anglia (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Dania – Belgia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.