We wtorek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Bruk-Betu podejmą zawodników Wigier Suwałki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

I liga: Bruk-Bet T. – Wigry Suwałki

I liga: Bruk-Bet T. – Wigry Suwałki

Bruk-Bet to według mnie jednak z najsilniejszych drużyn w I lidze. Można polemizować, jak bardzo są silni, ale według mnie powinni znaleźć się na koniec sezonu w najlepszej szóstce. Ich kibice mogą więc być niezadowoleni ich dotychczasową postawą.

Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce spisali się fantastycznie i pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Stali Mielec 3:0. Na pewno optymizmem patrzą na kolejce spotkanie.

Wigry Suwałki nie mają imponującej kadry. Ich potencjał kadrowy oceniam na miejsca 14-15. Grają jednak jeszcze słabiej.

Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach marne dziewiętnaście punktów na swoim koncie (tyle, co ostatnia drużyna). W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami Olimpii Grudziądz 1:2 i była to ich czwarta kolejna porażka, a widmo spadku jest już bardzo realne w ich przypadku.

W rundzie jesiennej piłkarze Wigier Suwałki pokonali u siebie zawodników Bruk-Betu 1:0. W meczu wyjazdowym będzie im jednak bardzo trudno o punty. Są oni w fatalnej dyspozycji, a gospodarze mają większy potencjał, niż wskazują na to ich wyniki i w najgorszym wypadku zremisują to spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Bruk-Bet T. – Wigry Suwałki1x1,20Totolotek
Poprzedni artykułEkstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Kraków (Typ i Analiza)
Następny artykułI liga: Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie B-B (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.