W środę w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Chrobrego Głogów podejmą zawodników Radomiaka Radom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

I liga: Chrobry Głogów – Radomiak Radom

I liga: Chrobry Głogów – Radomiak Radom

Chrobry Głogów to klub, który ma bardzo solidną kadra i stać ich na pewno na zajęcie na koniec sezonu miejsca z górnej części tabeli. Aktualnie lokują się na ósmej pozycji w ligowej tabeli, mając po dwóch rozegranych meczach cztery punkty.

W pierwszym meczu napsuli sporo krwi faworyzowanym piłkarzom Korony Kielce i zremisowali z nimi u siebie 1:1. Następnie w drugiej kolejce bez większych problemów pokonali u siebie Widze Łódź 3:0.

Radomiak jest silny i wymienia się ich jako potencjalnych kandydatów do awansu, mimo że konkurencja jest w tym sezonie bardzo duża. Obecnie po dwóch rozegrany meczach mają komplet punktów na swoim koncie. 

W pierwszym meczu nowego sezonu byli praktycznie bezbłędni i rozbili u siebie zawodników Widzewa Łódź 4:1. Z kolejnym odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad graczami GKS-u Jastrzębie 1:0.

W poprzednim sezonie piłkarze Radomiaka byli lepsi. Co ciekawe, oba mecze wygrali po 2:0. W kolejnym starciu już w nowym sezonie także spisują się lepiej. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, ale ze wskazaniem na gości. 

MeczTypKursBukmacher
Chrobry Głogów – Radomiak Radomx21,50Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Piast Gliwice – Hartberg (Typ i Analiza)
Następny artykułFortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.