W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze GKS-u Katowice podejmą zawodników Sandecji Nowy Sącz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:40. Transmisję spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I liga: GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz

I liga: GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz

GKS Jastrzębie jest dla mnie przykładem klubu, który może odnieść sukcesy, bazując na atmosferze w zespole i zaufaniu między trenerem a zawodnikami. Jest solidny klub, ale nie na tyle, aby walczyć o awans.

Jednak obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści siedem punktów i lokują się na piątym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z piłkarzami Odry Opole 2:1.

Sandecja Nowy sącz to zespół o zbliżonym potencjale do najbliższego rywala. Jest to ligowy średniak, który właśnie tak przedstawia się w tym sezonie.

Aktualnie zajmują oni dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach trzydzieści dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami silnego w tym sezonie Radomiaka Radom 1:2. Ostatnio grają jednak w kratkę i ten wynik wcale nie oznacza, że nie zdobędą punktów w kolejnym meczu.

W rundzie jesiennej piłkarze Sandecji Nowy Sącz zremisowali u siebie z zawodnikami GKS-u Jastrzębie 1:1. Teraz go GKS jest faworytem. Potencjał zespołów jest bardzo zbliżony, ale w tym sezonie grają lepiej. Bez udziału kibiców gospodarze gubią jednak atut grania u siebie, a I liga jest tak wyrównana, że idę w tym meczu w stronę handicapu na gości. Gospodarze nie są, aż tak silni, aby wygrać ten mecz z dużą przewagą brakową.

MeczTypKursBukmacher
GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz2(+2)1,25Totolotek
Poprzedni artykułLaLiga: Sevilla – Betis (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Padeborn – Werder (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.