W czwartek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze GKS-u Tychy podejmą zawodników Arki Gdynia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:40. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I Liga: GKS Tychy – Arka Gdynia

I Liga: GKS Tychy – Arka Gdynia

GKS Tychy gra w tym sezonie lepiej, niż zakładano. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści osiem punktów i lokują się na czwartej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Resovii Rzeszów. Potwierdzili w tym meczu, że mają słabszy okres. Zremisowali bezbramkowo i był to ich trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Arka celuje oczywiście w awans, ale ten sezon nie jest tak udany, jak zakładali właściciele klubu. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach trzydzieści pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Miedzi Legnica. Wygrali na trudnym terenie 2:1. Było to dla nich ważne zwycięstwo, ponieważ wcześniej zanotowali dwie kolejne porażki.

Lepiej w tym sezonie grają piłkarze GKS-u, ale to Arka ma mocniejszy skład. Trudno wskazać w tym meczu faworyta. Obie ekipy mają jednak ostatnio słabszy okres, co powoduje, że nie spodziewam się w tym meczu wielkiego widowiska i uważam, że nie zobaczymy w tym meczu gradu goli.

MeczTypKursBukmacher
GKS Tychy – Arka Gdynia-3,51,28Fortuna
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Cypr – Słowenia (Typ i Analiza)
Następny artykułJaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.