W piątek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Miedzi Legnica. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

I liga: Korona Kielce – Miedź Legnica. Typy bukmacherskie

I liga: Korona Kielce – Miedź Legnica. Typy bukmacherskie

Korona Kielce to zespół, który chciał w tym sezonie walczyć o awans, a po takim początku jest to niemal pewne. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż osiemnaście punktów(!) i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Resovii Rzeszów. Od początku wiadomo było, że nie będzie to dla nich łatwy rywal. Ostatecznie Korona wygrała 1:0 po bramce samobójczej rywala.

Miedź też gra nieźle, ale kadrowo prezentują się według mnie troszkę słabiej od gospodarzy. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po sześciu rozegranych meczach, aż czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami GKS-u 1962 Jastrzębie. Byli w tym meczu faworytami. Jednak nie mieli wystarczającej przewagi i rywal zdołał urwać z nimi punkt. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Korona nie we wszystkich meczach gra olśniewająco. Jednak nawet gdy idzie im pod górkę, potrafią dzięki jakościowym zawodnikom ostatecznie wygrywać. Miedź ma chyba lekką zadyszkę. Nie są tak mocni, jak Korona i to gospodarze mają według mnie większe szanse na wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – Miedź Legnica1(DNB)2,25PZbuk
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Estonia – Belgia (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Izrael – Austria (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.