W piątek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Widzewa Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Korona Kielce – Widzew Łódź. Typy bukmacherskie

I Liga: Korona Kielce – Widzew Łódź. Typy bukmacherskie

Korona ma mocny skład, ale grają jeszcze lepiej, niż zakładano. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dwadzieścia pięć punktów i lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Arki Gdynia. Zaprezentowali się na tle silnego rywala całkiem dobrze. Pozwolili rywalom na oddanie tylko jednego celnego strzału. Sami byli jednak nieskuteczni i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Piłkarze Widzewa także nie zakładali przed sezonem, że będą punktować, aż tak dobrze. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dwunastu rozegranych meczach dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami GKS-u Jastrzębie. Nie mieli problemu z pokonaniem znacznie słabszego rywala 3:1. Wciąż mają na swoim koncie tylko jedną porażkę, co jest wynikiem rewelacyjnym.

Jeśli jednak mogą gdzieś tracić punkty, to Kielce są takim miejscem. Korona jest w tym sezonie mocna. Spodziewam się zatem bardzo dobrego meczu, w którym możemy zobaczyć kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – Widzew Łódź+21,52Fortuna
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chile – Wenezuela (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Club Brugge – Manchester City (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.