W piątek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze ŁKS-u Łódź podejmą zawodników Bruk-Bet-u. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

I Liga: ŁKS Łódź – Bruk-Bet

I Liga: ŁKS Łódź – Bruk-Bet

Gospodarze tego meczu walczą o to, aby być jak najlepiej rozstawionym w fazie play-off. Obecnie po trzydziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt cztery punkty i lokują się na piątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Miedzi Legnica. Zagrali w tym meczu fatalnie i przegrali 0:3, przerywając passę trzech meczów z rzędu bez przegranej.

Bruk-Bet walczy o zapewnienie sobie bezpośredniego awansu do Ekstraklasy. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu dwóch rozegranych meczach sześćdziesiąt cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Odry Opole. Rozegrali bardzo dobry mecz, ale byli nieskuteczni i niespodziewanie to rywale wygrali 1:0. Bruk-Bet miał wcześnie cztery kolejne mecze bez porażki.

Oba zespoły w ostatnich meczach zanotowały porażki. Walczą jednak o swoje cele i w nadchodzącym meczu muszą walczyć o pełną pulę. To powinno zagwarantować ciekawy mecz i co najmniej kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
ŁKS Łódź – Bruk-Bet+21,46LVbet
Poprzedni artykułMecz towarzyski: Belgia – Grecja (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Austria – Słowacja (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.