W środę w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze ŁKS-u łódź podejmą zawodników Radomiaka. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:40. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I Liga: ŁKS Łódź – Radomiak Radom

I Liga: ŁKS Łódź – Radomiak Radom

ŁKS był przed sezonem faworytem do awansu i miejsce barażowe nie będzie ich zadowalało. Obecnie po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści sześć punktów i lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Korony Kielce. Pokazali się w dobrej strony i po dwóch porażkach wygrali na trudnym terenie 2:1.

Gracze Radomiaka także walczą o awans. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach czterdzieści sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Odry Opole. Byli faworytem tego starcia i zgodni z oczekiwaniami wygrali ten pojedynek 1:0.

ŁKS ma mocniejszą kadrę, ale w tym sezonie nie spisują się na miarę oczekiwań. Bezpośredni awans może im się w tym sezonie nie udać. Radomiak ma lepszą sytuację, ponieważ ma jeden zaległy mecz. W tym pojedynku żadna ze stron nie może stracić punktów. Myślę, że będzie tutaj dużo wyczekiwania na błędy rywala i wiele goli nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
ŁKS Łódź – Radomiak Radom-31,36Fortuna
Poprzedni artykułI Liga: GKS Bełchatów – Widzew Łódź (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Newcastle – Arsenal (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.